Praha, 2013

Zpět na výpis turnajů

Po 3 letech se náš fanklub opět zúčastnil turnaje fanklubů FANS CUP, který pořádají fanoušci Realu Madrid. Tentokrát tuto akci hostila poslední listopadovou sobotu nafukovací hala v pražské Michli. Velká část týmu se sešla už v pátek v podvečer na ubytovně, ostatní dorazili v sobotu ráno před turnajem. Náš tým se sešel jako nejpočetnější ze všech a také jako jediný s realizačním týmem... :)

Složení týmu:
Brankáři: Radim Henrych, Lukáš Graus
Obránci: Jarda Novák, Franta Šesták, Michal Balon, Honza Lubas, Peter Tinák
Útočníci: Michal Drnovský ml., Pepa Šimonovský, Milan Černo, Marek Černo, Ivan Zelovič, Janči Garaj, Dušan Bosák ml.

Zranění: Martin Šoulák :(
Trenér: Michal Drnovský st.
Manažer: Slavo Javor
Prezident: Jan Filip

V turnaji se představilo dalších 7 týmů: Lazio Řím, slovenská parta Galacticos, FC Barcelona, Real Sociedad, Arsenal a dva týmy pořadajícího Realu Madrid.

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti Laziu Řím, ale souboj jediných dvou italských zástupců jsme bohužel nezvládli. Prohráli jsme po špatném výkonu a organizaci na hřišti 3:0. Do dalšího zápasu - konkrétně proti Realu Sociedad - se tvrdé taktovky trenéra ujal Michal Drnovský a dal hře jasný řád. Na výsledku to bylo vidět - vyhráli jsme v poměru 4:0. Poslední zápas ve skupině byl rozhodující. Naším soupeřem byl favorit skupiny Real Madrid "B". Rychle jsme v tomto utkání vedli 2:0 a pouze vítězství nás posunovalo do semifinálových bojů. Realu se však s velkým kusem štěstí podařilo vyrovnat na 2:2. Na nás tedy čekal boj o 5.místo, ve kterém jsme nejprve porazili tým Galacticos 5:2, ale následně bohužel prohráli s Barcelonou 0:2, kdy jsme byli celý zápas lepším týmem, ale po dvou střelách Barcelony bylo rozhodnuto - celkově 6.místo.

Při vyhlášení jsme přeci jenom získali nějaké ocenění, když Dušan Bosák byl vyhlášený nejlepším hráčem turnaje, k čemuž mu určitě pomohly i 4 vstřelené branky. O další zásahy se postaral 3x Míša Drnovský a po jedné trefě přidal Janči Garaj ve stylu Pippa Inzaghiho, Milan Černo a Franta Šesták. Právě branka, o kterou se postaral "levej říznej bek" Franta by vyhrála nejednu anketu o nejhezčí gól. Padající střela z poloviny hřiště stála za to !

Po turnaji jsme se ještě sešli v restauraci na večeři a příjemné posezení, po kterém někteří absolvovali exkurzi po centru noční Prahy. Tak jako každá akce fanklubu v posledních letech, i tento skvělý víkend bohužel rychle utekl a v neděli došlo na nepopulární odjezdy domů do všech koutů České i Slovenské republiky. Těšíme se opět v příštím roce, kdy by mohl být turnaj podle výhledu pořadatele v Brně !

Forza RCeS !

Tabulka zápasů
Lazio - AC Milán3 : 0
AC Milán - Real Sociedad4 : 0
Real Madrid "B" - AC Milán2 : 2
AC Milán - Galacticos5 : 2
AC Milán - Barcelona0 : 2

Zpět na výpis turnajů