Turnaje

Žarnovica - 2015 2.místo
Výjimečná myšlenka zrozená v několika výjimečných hlavách-zejména v těch, které nosí na svém krku Ivan Zelovič a president MC FAG Marzio Fruner, dozrála ve skutečnost. Ve slovenské Žarnovici, se v sobotu v 27.června 2015 odehrál První turnaj evropských fanklubů AC Milán... (pokračování a fotogalerie)
Riva del Garda - 2014 9.místo
Fotbalový tým hájící již po několikáté barvy našeho fanklubu, přijal koncem srpna tohoto roku pozvání k účasti na turnaj fanklubů AC Milan konaného v italském městě Riva del Garda. Našemu rozhodnutí jet však předcházela složitější debata. Přeci jen - jet reprezentovat náš fanklub do Mekky fotbalu s přihlédnutím k vzdálenosti, či termínu vyžadující vzít si volno v práci a také k nezbytným nákladům pro každého člena výpravy z toho vyplývajících, to všechno muselo býti vzato v potaz... (pokračování a fotogalerie)
Sereď - 2014 3.místo
S fotbalovými turnaji mezi česko-slovenskými fankluby se přímo roztrhl pytel. Po půl roce od posledního turnaje v Praze se náš fanklub zúčastnil dalšího turnaje, tentokrát na Slovensku. Pořadatelé z fanklubu Realu Madrid vybrali pro místo turnaje tělocvičnu Obchodné akadémie v Seredi. Náš tým se musel obejít bez několika známých tváří, které na Slovensko nemohly dorazit, ale poprvé jsme v našem týmu mohli uvítat nováčka Denise Ondrejkoviče, který byl od tradičního trenéra Michala Drnovského poctěn kapitánskou páskou... (pokračování a fotogalerie)
Praha - 2013 6.místo
Po 3 letech se náš fanklub opět zúčastnil turnaje fanklubů FANS CUP, který pořádají fanoušci Realu Madrid. Tentokrát tuto akci hostila poslední listopadovou sobotu nafukovací hala v pražské Michli. Velká část týmu se sešla už v pátek v podvečer na ubytovně, ostatní dorazili v sobotu ráno před turnajem. Náš tým se sešel jako nejpočetnější ze všech a také jako jediný s realizačním týmem... (pokračování a fotogalerie)
Brno - 2010

1.místo

Druhý ročník turnaje Fans Cup se uskutečnil v sobotu 26.6.2010 v Brně na venkovní umělé trávě. Na turnaji se utkaly fankluby AC Milán, Interu, Juventusu, Barcelony a pořádajícího Realu Madrid... (pokračování a fotogalerie)
Brno - 2008

1.místo

Před turnajem se Rossoneri Cecchi e Slovacchi sešli jako nejpočetnější tým ze všech fanklubů a bylo to znát i na průběhu turnaje vzhledem k únavě ostatních mužstev. Do turnaje vstoupil tým AC ve složení: Filip Jan, Dostál Daniel, Krestýn Martin, Novák Jaroslav, Uher Martin, Šoulák Martin, Blaha Tomáš, Jedlička Jan, Polanský Martin, Hertl Marek, Novotný Oldřich a Jedlička Václav... (pokračování a fotogalerie)
Ostrava - 2007 3.místo
Pátý turnaj ve futsálku měl nový nádech nehralo se totiž v Brně, ale poprvé v Ostravě. Hala byla vybrána na kraji města v části Dubina, kde byla v roce 2006 postavena nová všesportovní hala. Turnaje se zůčastnilo více než 20 hráčů, kteří reprezentovali již tradiční kluby Juventus, AC Milan, Inter Milan a AS Roma. Zápasy byli hodně vyrovnané a vítězi rozhodl při rovnosti bodů vzájemný zápas. Pátý ročník vyhrál nakonec modročerný Inter, který utrpěl jen jednu pořážku s městským rivalem... (pokračování a fotogalerie)
Brno - 2006 2.místo
V sobotu po obědě se konal další již 4 ročník ve fotbálku. Hrálo se poprvé venku na umělém povrchu, který byl pokrytý pískem. Hrálo se za slunečného počasí a za účasti tradičních čtyř italských klubů. Poprvé vyhrál Inter a nutno dodat, že zcela zaslouženě. Nejlepší hráč turnaje se stal brankář Buffin z Juventusu... (pokračování a fotogalerie)
Brno - 2006

1.místo

Tak a máme za sebou v pořadí již třetí turnaj fanoušků. Akce to byla opět velice zdařilá a hlavně konečně skončil titul v rukou správného týmu. Na turnaji se sešlo 22 fajnových lidí, kteří vytvořili pro své kluby náležitou kulisu. A už je tady první zápas, pojďme se na něj podívat... (pokračování a fotogalerie)
Brno - 2005 2.místo
V Sobotu 21. Října proběhlo v Brně na kolejích VŠ klání čtyř gigantů italské Série A. Nakonec se sešlo celkem 20 fanoušků, kteří přisli reprezentovat tyto kluby: Juventus, AC milan, Inter Milan a AS Roma. Hrálo se každý s každým a jeden zápas trval 20 minut. Zápasy se odehráli ve stejném nalosování jako v prvním turnaji... (pokračování a fotogalerie)
Brno - 2005 3.místo
V sobotu 18.6.2005 se uskutečnil první ročník turnaje italských týmů v sálové kopané. Město bylo vybráno Brno a tělocvična na Vinařské ulici. Nakonec se sešlo celkem 16 fanoušků, kteří přisli reprezentovat tyto kluby: Juventus, AC milan, Inter Milan a AS Roma. Hrálo se každý s každým a jeden zápas trval 16 minut. Turnaj začal něco málo po dvanácté hodině. Hrálo se za velkého vedra a ve špatných klimatických podmínkách... (pokračování a fotogalerie)