Vstupenky

Omezení vstupenek
Jsme schopni zajistit vstupenky na prakticky jakékoliv utkání AC Milán doma i venku. Může však nastat problém při velkém zájmu o určité utkání. Přednostní právo má poté ten, co si o lístky dříve zažádal. Vstupenku si může objednat i nečlen fanklubu, ale s větším poplatkem na vyřízení (viz. níže).

Na zápasy se soupeři Inter Milán, Juventus a s TOP evropskými kluby dostáváme od AIMC malé množství vstupenek. Tyto lístky jsou k dispozici jen pro členy oficiálního fanclubu.

    Poplatek za vyřízení vstupenek
  • Člen fanklubu: 50 Kč/ 2 euro
  • Nečlen fanklubu společně s členem: 200 Kč/ 8 euro
  • Nečlen fanklubu: 500 Kč/21 euro

Objednání vstupenek
Objednání vstupenek musí být provedeno s dostatečným předstihem. Kontaktujte nás minimálně pět týdnů před samotným zápasem, přičemž pak budete mít zhruba sedm dní na to, abyste za vstupenky zaplatili poplatek za vyřízení, ze kterého je hrazena především zahraniční telefonická komunikace.

Poplatek vracíme pouze pokud vstupenky nedostaneme z důvodu jejich nepřidělení od AIMC.

Objednání a bankovní účty
Česká republika: 2000265737/2010
Slovenská republika: 2700265738/8330

Kontaktní a objednávací e-mail: vstupenky@acmilan.cz
Následně budete informování o dostupnosti vstupenek a dalších informacích.

Místo a cena vstupenek
Konkrétní sedadlo nebo sektor zajistit nemůžeme. Co nám AIMC nabídne, to máme. Ve většině případů nevyprodaných zápasů s TOP týmy jsou vstupenky na velice kvalitních místech stadionu.

Vstupenku si vyzvedává a platí zákazník sám ve stánku AIMC u San Sira.
Stánek se nachází v blízkosti bran č.6-8 a je označek nápisem AIMC. (viz. foto)

Bezpečnostní pravidla
Kvůli bezpečnostním pravidlům je nutné znát osobní data každého držitele vstupenky předem. Jméno vlastníka bude vytištěno na vstupence a při vstupu na stadion zkontrolováno oproti pasu nebo občanskému průkazu.