Výjezdy

AC Milan - Inter, 2 : 2 20.11.2016
Zistila som, že každoročne ide nejaký ten ofiko článok k zájazdu. Teraz som si to chcela zobrať na triko ja a všetkých informovať. Kto by náhodou ešte nevedel, tak sa vám na začiatok rýchlo predstavím, som nový člen nášho najúžasnejšieho fanclubu, talianského futbalového AC Milan !!!

Andiamo farlo!!!

Celkovo to bolo super, na výbornú, mega úžasné, fantastické. . Oukej, teraz pre tých, ktorí sa nezúčastnili, aby si mohli spraviť ako-taký obrázok... (pokračování a fotogalerie)
AC Milan - Juventus, 1 : 2 9.4.2016
V piatok podvečer vyrazil z Prahy dvojposchodový autobus, pripravený odviesť 70 fanúšikov červeno-čiernych, ktorí mali zastúpenie od Plzne až po Bardejov. Už pri nástupe v Bratislave bolo vidieť, že to nie sú obyčajné priateľstvá. Navzájom sa vyobjímali, vymenili pozdravy, úsmevy a v konečnom dôsledku aj občerstvenie. Cesta bola dlhá, ale sprevádzaná milánskymi chorálmi a dobrou náladou, aj keď každý z nich si dobre uvedomoval aká ťažká prekážka v podobe Juventusu na ich hráčov v sobotu večer čaká. Autobus dorazil na druhý deň v dopoludňajších hodinách na prázdne parkovisko San Sira... (pokračování a fotogalerie)
AC Milán - Napoli, 0 : 4 4.10.2015
Po neúspešnom pokuse na jar nám to konečne vyšlo a nakoniec sa nám aj tohto roku splnil sen vidieť náš obľúbený klub v akcii LIVE. Na zraze v Ostrom Grúni sme dost jednoznačne vybrali asi najatraktivnejší zápas na jeseň doma a tým zápasom mal byť ACM vs NAPOLI. Naše nadšenie trochu zabrzdil dopravca správou, že nám môže poskytnúť len menší autobus pre cca 50 ľudí a nie obvylký "poschoďák" pre 70. Nakoniec to ale asi tak malo byť, lebo sa ledva naplnil ten menší. Darmo súčasné výsledky, hra, hráči sú už asi neni dostatočným lákadlom pre širšie masy čo sa nakoniec aj potvrdilo vo finálnom rezultáte zapasu ale o tom neskôr... (pokračování a fotogalerie)
AC Milan - Inter, 1 : 1 23.11.2014
Předposlední listopadová neděle roku 2014 patřila v Miláně derby dvou nesmiřitelných městských rivalů AC Milán a Interu. Československému fanklubu RCeS se naskytla jedinečná příležitost, když se podařilo získat lístky na toto prestižní utkání a nic tedy nebránilo tomu uspořádat již tradičný a stále více populární autobusový výjezd.

Pravidla výjezdu zůstala neměnná, tudíž trasa vedla jako obvykle, po směru Praha - Brno - Bratislava - Miláno. Z Prahy nebývá o výjezdy takový zájem a proto jsem byl letos velmi potěšený, když se nás na předem domluveném místě odjezdu sešla početnější skupinka fanoušků, než tomu bývalo v minulosti. Jsem sám opravdu zvědav, zda se tato situace bude do budoucna ještě zlepšovat nebo to bylo dáno jen vyjímečností tohoto velkého utkání... (pokračování a fotogalerie)
AC Milan - Fiorentina, 0 : 2 2.11.2013
Milí přátelé, fanoušci AC Milan.

Stejně jako Max Allegri stává během zápasů s bradou ukrývanou v dlaních, ocitám se i já sám v pozici, která mi nekompromisně krade invenci a jindy tak běžnou lehkost k psaní. Příčinou, v dobrém i špatném slova smyslu, je poslední ( rozuměj poslední v řadě ), společná akce fanklubu RCeS – výjezd na domácí utkání AC Milan. Paradoxně právě předmět tohoto článku.

Hromadná touha zrozená v březnu tohoto roku v autobuse cestou ze zápasu s Laziem, která dospěla v srpnu, na tolik vydařeném srazu v Hodruši na Slovensku – až ve výběr dalšího zápasu k navštívení, ještě v tom samém roce, byla opravdu spalující... (pokračování a fotogalerie)
AC Milan - Lazio, 3 : 0 2.3.2013
Tak se nám opět zablýskalo na lepší časy.

Toto i mnoho jiných hesel, napadaly účastníky v pořadí již pátého výjezdu na domácí zápas nejlepšího klubu na světě pořádaného naším i tímto výjezdem sílícím fanklubem RCeS.

Vše začalo již v Praze, kde vždy startuje, pod stále kvalitní taktovkou Jardy Nováka, dlouhá cesta do vysněného místa. Všichni z Prahy jedoucí náležitě dbali pokynů a stejně jako později ti z Brna i Bratislavy, obsadili svá odjezdová stanoviště v dostatečném předstihu. Tudíž náš patrák, vedený opět výbornými řidiči, klouzal bez jakýchkoliv zdržení, co do kvality dálnic nejhorším úsekem cesty do Milána, jako Alberto Tomba po ledovci... (pokračování a fotogalerie)
AC Milan - AS Roma, 2 : 1 24.3.2012
Dalším navštíveným zápasem, na který jsme se vydali, byl duel s AS Řím. Konečně. To si řekl každý z nás, když jsme se týden před výjezdem dozvěděli přesné datum zápasu, a tím byla sobota 24. 3. Nejvíc si asi oddechl Martin Šoulák, že nemusel odkládat zkoušku... (pokračování a fotogalerie)
Viktoria Plzen - AC Milan, 2 : 2 6.12.2011
Hneď, ako bolo rozlosovanie skupinovej fázy Champions leaque na svete tak, ako každému z vás aj mne preblyslo hlavou navštíviť pražský Eden a vidieť opäť naživo našu-moju najobľúbenejšiu squadru.

Okamžite som sa kontaktoval s Jardou Novákom, aby na mňa pri vybavovaní lístkou nezabudol. Tie dni, ktoré delily zápas od vylosovania boli strašne dlhé, medzi nimi sa však odohrávalo kopec iných súbojov. Konečne sa však ozval Jarda, že "lístky jsou k mání". Moja radosť a očakávanie sa zvýšilo... (pokračování a fotogalerie)
AC Milan - Fiorentina, 1 : 0 20.11.2010
Na zápas AC Milan – Fiorentina som sa vybral v jeden upršaný piatkový novembrový večer. Z domu som vykročil pre šťasie ľavou nohou …a hneď stúpil do mláky na chodníku . Ale zlý začiatok, dobrý koniec, ako sa zvykne hovoriť.

V Bratislave sme cestou k Istropolisu rozbalili veľkú vlajku AC a pri parkovisku ňou Patres mával, čo bolo znamením k zvolávaniu červenočierneho ľudu a občasných nechápavých pohľadov náhodných okoloidúcich. Postupne sa k nám popridávali ďalší účastníci zájazdu z celého Slovenska a mohol som si v predstihu červenou fixkou odškrtávať všetkých 20 osôb ... (pokračování a fotogalerie)
AC Milan - Napoli, 1 : 1 21.3.2010
V sobotu 20. 3. 2010 jsme spolu s dalšími fanoušky AC Milán vyrazili na fotbalový zápas italské Serie A, AC Milán – Neapol. Většina autobusu obsahovala fanoušky milánského klubu, ale našli se zde i jedinci fandící Neapoli. Autobus vyjel okolo čtvrté hodiny z Prahy, odkud mířil na další zastávku do Brna... (pokračování a fotogalerie)
AC Milan - AS Roma, 2 : 3 24.5.2009
V sobotu 23. 5. 09 jsme společně s dalšími členy oficiálního fanclubu Rossoneri Cechi e Slovacchi vyrazili na předem domluvený fotbalový výjezd do Milána, kde se v rámci nejvyšší italské soutěže odehrálo utkání mezi domácím a námi všemi oblíbeným AC Milán, který přivítal na svém stadiónu tým AS Řím. Autobus startoval z Prahy, kde se sešla první početná skupina fanoušků. Klubové barvy na konečné stanici metra byly nepřehlédnutelné a od prvních chvil panovala velmi dobrá atmosféra, umocněna očekáváním velkého zážitku... (pokračování a fotogalerie)
AC Milan - Juventus, 0 : 0 1.12.2007
V sobotu 1. prosince 2007 jsme vyrazili já spolu s kamarády v brzkých ranních hodinách směr Praha ,kde jsme se měli sejít na Letišti Ruzyně s členy Fan klubu Rossoneri Cechi e Slovacchi. Po úspěšném seznámení jsme všichni zamířili na terminál odletu Praha - Bergamo. Naše skupina odletěla v 6. 20 a plánovaný přílet do Bergama měl být před 8... (pokračování a fotogalerie)
Bayern Mnichov - AC Milan, 0 : 2 11.4.2007
Ja,Marek,Martin a Erich vyjizdime okolo 11. 00 hod do Plzne,kde vyzvedavame Jardu a odjizdime do nemeckeho Mnichova,kde v 20. 45 se odehraje odveta Ligy Mistru mezi Bayernem a milanskym A. C. V Plzni jsme nakoupili potrebne veci(40% tresnovici a piva) na povzbuzeni a vyjeli jsme fandit... (pokračování a fotogalerie)
AC Milan - Inter, 3 : 4 28.10.2006
Když jsme se domluvili, že pojedeme na slavné derby, tak mezi všemi zájemci zavládla euforie. Náš fanklub navíc připravoval slavnostní první vyvěšení nové vlajky fanklubu na tribuně San Sira a zápas AC Milán - Inter byl tou nejlepší příležitostí. Po tradiční dlouhé cestě, která s blížícím se Milánem čím dál pomaleji utíkala, jsme dojeli do Milána, kde jsme shlédli fantastický zápas a viděli jsme 7 branek! Bohužel AC Milán odešel ze zápasu jako poražený, ale my jsme si odvezli parádní zážitek. . ... (pokračování a fotogalerie)
AC Milan - AS Roma, 2 : 1 14.5.2006
Na poslední ligový zápas tentokrát letíme z Bratislavy a Prahy. Ja cestuji z hlavního města Slovenska. První zastávka je město Bergamo kde jsme se rozhodli podívat na zápas Atalanta Bergamo-Arezo. Domácí slavili postup do Serie A a tak to v Bergamu také vypadalo. Skoro plný stadion mával z vlajkami a slavil postup... (pokračování a fotogalerie)